איך בוחרים מאמן כושר אישי?

 

כאשר מחפשים מאמן כושר אישי, חשוב לדעת מספר דברים יסודיים. ראשית, יש לבחון את נושא המחיר. עלות אימון כושר אישי ב"מאמנים לתוצאות" נע בין 150 ל-200 ₪ למפגש. ההבדלים במחירים נובעים ממספר פרמטרים וביניהם, מספר האימונים ששילמתם עליהם מראש. אם אתם מחליטים להתחיל באימון כושר אישי, כדאי לקחת מראש מספר גדול של אימונים, כך תוכלו להוזיל את העלות של כל מפגש ולדרבן את עצמכם להתמיד.

גורם נוסף המשפיע על המחיר הוא הנסיעה הנדרשת ממאמן הכושר האישי. כיוון שב"מאמנים לתוצאות" ישנם מאמני כושר אישי הפזורים בכל רחבי הארץ, הרי שבדרך כלל ניתן יהיה למצוא מאמן כושר אישי המתגורר סמוך אליכם ולא יהיה עליכם לספוג עלות נוספת בגין נסיעתו. עם זאת, חשוב לזכור שאימון כושר אישי אינו דומה למוצרים אחרים שאתם רוכשים. לא ניתן לבצע השוואת מחירים בנושא אימון כושר אישי, כפי שעושים במקרה של מוצרי חשמל או נעלים.

לא ניתן למצוא מאמן כושר אחד שהוא זהה בדיוק לאחר. אם אתם מחפשים מאמן כושר אישי שהוא מקצוען, שקל להסתדר איתו, שהוא בעל יכולות אישיות שיעזרו לכם להתקדם ולהתמיד, עליכם להבין שלדברים אלו יש מחיר. חשוב לזכור שאימון כושר אישי אמור להיות חוויה ועל כן אסור לבחון את מחירו של האימון בראיה כלכלית בלבד. גם אם קיים הבדל של 20 או 30 ₪ לכאן או לכאן, אל תכריעו על סמך הפרש זה. ההבדל בין מאמן כושר אישי מקצועי ובעל נסיון והמלצות ובין מאמן כושר אישי בתחילת דרכו, אשר עוסק בתחום בצורה לא רצינית ומקצועית, יכול להיות תהומי.

אצלנו, ב"מאמנים לתוצאות", תמצאו מגוון רחב של מאמני כושר אישי, המתמחים בתחומים שונים ונמצאים באזורים שונים בארץ. תוכלו לבחור כל אחד מהם, על פי רצונכם. אנחנו יכולים להעיד על איכותם של המאמנים – אחד אחד.

 

למאמן/ת כושר אישי/ת התקשרו עכשיו:

050-322-7622

יש מאמני כושר ויש מאמנים לתוצאות!

2016-02-18T15:30:04+00:00