אימון כושר אישי בפארק

אצלנו ב"מאמנים לתוצאות" מגוון האפשרויות הוא רב. תוכלו להחליט לשכור את שירותיו של מאמן כושר אישי שיבוא אליכם הביתה, אך תוכלו גם להחליט שאתם רוצים לבצע את אימון הכושר האישי שלכם בפארק. העבודה המשותפת באוויר הפתוח, יש לה יתרונות רבים. אימון כושר אישי בפארק מכניס אתכם לאווירה אחרת. האוויר והסביבה הנעימה, הופכים את האימון לחוויה חיובית שתשפיע על כל היום שלכם.

אימון כושר אישי בפארק מועבר על ידי מאמני כושר אישיים מקצועיים, בשעות הנוחות לכם ובמקום שבו תבחרו. במסגרת אימון כושר אישי בפארק ניתן לשלב ריצה, תרגילים ושימוש במכשירים שונים. היציאה מן הבית תכניס אתכם למצב רוח פעיל יותר, תגרום לכם לחיוניות ותהווה שינוי מן השגרה.

במקום להתאמן בחדר כושר, עם המון אנשים מסביב, במקום סגור ללא אוויר ואור שמש, אתם יכולים לשלב בין הזמן שבו אתם עושים כושר ובין הזמן שבו אתם נושמים אוויר נקי ונהנים מציוץ ציפורים. בכל מקום בארץ, תוכלו למצוא מאמן כושר של "מאמנים תוצאות" שיוכל לפגוש אתכם באופן קבוע במיקום שאתם בוחרים. מאמן הכושר האישי יעבוד איתכם במסגרת אימון כושר אישי בפארק, על כל השרירים באמצעות תרגילים מגוונים ויעילים. עלות אימון כושר אישי בפארק אינה גבוהה והיא נעה בין 150 ל-200 ₪ בלבד.

בסכום זה תוכלו לקבל את המירב מן הזמן שאתם מקדישים לשמירה על הכושר. כל שאתם צריכים לעשות הוא לקבל החלטה שאתם מוכנים לנסות. אין לנו ספק שאחרי פעם אחת, גם אתם תבינו שהדבר הנכון ביותר עבורכם הוא אימון כושר אישי בפארק. חוויה ממריצה, אשר תמלא אתכם באנרגיות חיוביות לכל היום. ביחרו את  המיקום ואת הזמן ואנחנו נצייד אתכם במדריך הכושר המתאים לכם ביותר.

למאמן/ת כושר אישי/ת התקשרו עכשיו:050-322-7622

יש מאמני כושר ויש מאמנים לתוצאות!

2015-12-29T10:20:02+00:00