אימון כושר אישי – נקודת השינוי

כמעט לכל אחד מאיתנו יש רגע שבו הוא מחליט שצריך לעשות שינוי. רגע שבו הוא מרגיש שהגיל עושה את שלו, שהכרס כבר קצת מוגזמת, או שהעליה במדרגות נעשתה קצת מסורבלת. יש כאלה שאינם מגיעים למסקנות אלה לבד, אך מקבלים אזהרה מרופא המשפחה ומחליטים – זה הזמן לעשות מעשה.

בנקודה זו, אחד הדברים הטובים ביותר שתוכלו לעשות עבור עצמכם, הוא להרים טלפון ל"מאמנים לתוצאות" ולתאם פגישה עם אחד מעשרות מאמני הכושר האישי שלנו. מאמן הכושר האישי המקצועי יעזור לכם לקבוע יעדים, לקבוע לוח מסודר של אימונים אשר יכניס את אורח החיים שלכם למהלך בריא יותר ולגבש תכנית אימונים מותאמת אישית. העבודה עם מאמן כושר אישי תתחיל בשאלון בעניין מצבכם הבריאותי, העדפותיכם ורמת הכושר שלכם.

אימון הכושר האישי ייעשה תוך שימת לב להדרגתיות הנדרשת, במידה ואתם מתעמלים חדשים. מאמן כושר אישי יכול להוות עבורכם את נקודת השינוי בין שגרת חיים מונוטונית, חסרת פעילות, אשר עושה שימוש רב בפעילות של ישיבה או רביצה מול המסך, לבין שגרת חיים אנרגטית, מלאת חיים, אשר עושה שימוש בפעילות ספורטיבית לצורך הזרמת אנרגיות חדשות לגוף. כמעט כל האוכלוסיה נוטה להתאמן טוב יותר במסגרת. אך מבחינת יעילות ונוחות, נראה כי אין תחליף למאמן כושר אישי.

צריך לזכור כי התוצאות של השינוי שתעשו אמנם לא יגיעו תוך יום יומיים, אך אל דאגה, לא יקח זמן רב והאימון הממוקד והיעיל עם מאמן הכושר האישי יראה את אותותיו. גם אתם תיווכחו בכך, וגם האנשים סביבכם. הנקודה החשובה ביותר בפעילות ספורטיבית, היא ההתמדה. גם בנקודה זו מאמן הכושר האישי יכול להוות נקודת מפנה. הוא ידרבן אתכם לפעילות עקבית ומתמשכת וגם אם זה נשמע דמיוני – הוא אפילו יגרום לכם להנות מכך.

למאמן/ת כושר אישי/ת התקשרו עכשיו:050-322-7622

יש מאמני כושר ויש מאמנים לתוצאות!

 

2016-02-18T16:12:34+00:00