אימון כושר ובריאות

רוצים להיות בריאים יותר? אין ספק שפעילות גופנית היא אחת הדרכים לעשות זאת. פעילות גופנית סדירה ומתאימה, תוכך לעזור לכם להתמודד עם בעיות בריאותיות שונות, כולל לחץ דם, סכרת, עודף משקל ועוד…

רוצים להיות רעננים יותר? נמרצים יותר? גם בעניין זה, לפעילות הגופנית יש תפקיד חשוב.

רוצים להיראות טוב יותר? ניחשתם נכון. גם כאן – חלק מהסוד הוא פעילות גופנית בריאה.אז אם אתם מזדהים עם אחת מן השאלות שנשאלו, או שאלות נוספות הנוגעות למצב הרוח, כאבי הגב, שלוות הנפש והביטחון העצמי, מקומכם איתנו. בשיחת טלפון אחת ל"מאמנים לתוצאות" נוכל להתאים לכם את מאמן הכושר האישי אשר יעזור לכם להשיג את כל המטרות הללו. באמצעות אימון כושר אישי המותאם בדיוק לצרכים שלכם ולוקח בחשבון את רמת הכושר, מצב הבריאות וההעדפות שלכם, תוכלו להגיע לתוצאות המיוחלות.

מאמן כושר אישי יידע להפיק יחד איתכם את המירב מן הזמן שאתם משקיעים בפעילות גופנית. אימון כושר אישי הוא האופציה הטובה ביותר כדי למקסם את התוצאות, בכל התחומים. כיוון שהאימון נעשה אחד על אחד, מאמן הכושר האישי יהיה מרוכז בכם, יוכל להראות לכם כיצד לבצע נכון את התרגילים, איך לחלק את זמן האימון בין אימון אירובי ואנ-אירובי ואיך להנות מכל אלה.

ידוע שפעילות גופנית מוציאה אגרסיות ומשחררת הורמונים המסייעים לתחושה של רוגע. כאשר אתם מבצעים את הפעילות הגופנית שלכם בזמן הנוח לכם ובמקום שבו אתם מעדיפים, הרי שהדברים מתחדדים. מאמן כושר אישי יוכל לפגוש אתכם בכל מקום שתרצו ולהעביר איתכם שעה של פעילות אינטנסיבית, יעילה ומשחררת. מחירו של אימון כושר אישי נע בין 150 ל-200 ₪ ואתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום, כדי לתאם אימון בהקדם.

למאמן/ת כושר אישי/ת התקשרו עכשיו:050-322-7622

יש מאמני כושר ויש מאמנים לתוצאות!

 

2016-02-18T16:11:53+00:00