מה ההבדל בין מאמן כושר אישי טוב למאמן כושר אישי מצויין?

מספר דגשים שיעזרו לכם לבחור מאמן כושר אישי מקצועי ואמין.

  • מאמן כושר אישי מצויין יתאים לך תוכנית אימונים אישית ולא שבלונה קבועה שהוא מעביר בכל אימון. על המאמן להיות קשוב למטרות וליכולות שלך ולהתאים את תוכנית האימונים באופן אישי. להתמקד באיזורים שמפריעים לך וכל זה בדרך מתונה ובטוחה.
  • מאמן כושר אישי מצויין ישאל אתכם על בעיות בריאותיות ואורטופדיות
    שתרצו לשפר בעזרת האימונים.
    עם האימון הנכון לכם אפשר לחולל פלאים. איפה שהרבה מטפלים נכשלים מאמן כושר אישי מצליח, פשוט כי הוא לא מטפל. אתם המטפלים שנותנים לגוף את מה שהוא צריך חיזוק השרירים והמפרקים. והמאמן כושר האישי, הוא רק מדריך אתכם איך לעשות את זה נכון.
  • מאמן כושר אישי מצויין לא רק יעביר לכם אימון מצויין, הוא יהיה שם גם מעבר לאימונים. תפקיד המאמן ליצור לך מסגרת של אימונים. ובין היתר מאמן מצויין יבקש מכם לצאת לאימונים כדי להביא אתכם לתוצאות.
  • הכנה של הגוף לאימון כושר והרפיה בסופו. מאד חשוב להכין את הגוף לאימון. לגרום לו לפרק מאגרים כדי שתהיה לנו אנרגיה זמינה. בסוף האימון, מאמן כושר אישי מצויין ימתח אתכם כדי שתסיימו את האימון בהרגשה רעננה ונעימה עם יוליה גורלניק מאמנת כושרטעם של עוד. עד לאימון הבא…
  • מאמן כושר אישי מצויין ירצה את הצלחתך יותר ממך ויאמין בך גם כאתה כבר תוותר לעצמך. תפקיד המאמן לתת לך מוטיבציה, להאמין בך ולדחוף אותך לרמה הבאה כל הזמן.

למאמן/ת כושר אישי מצויין, אתם מוזמנים לפנות אלי באופן אישי.

שיהיה בהצלחה!

אייל פז

מאמן כושר אישי

ומנכ"ל מאמנים לתוצאות

050-322-7622

 

2016-11-13T01:36:02+00:00